Hakkımızda

2005 yılında Bandırma'da 10 yıllık tecrübesi ile bu sektörde çalışan İnşaat Mühendisi Zafer CİLEV tarafından kurulan firmamız PVC Pencere, Kapı ve Panjur sistemleri, Balkon Camlama, Garaj kapısı, Korkuluk sistemleri, Alimünyum pencere kapı, Fermuarlı perde, Seksiyonel ve Endüstriyel kapılar gibi ürünlerin satış ve montajı konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kullandığımız ürünlerde ve hizmetimizde koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı CİLEV YAPI ailesi olarak bizleri sektörün aranılan iddialı firmaları arasında olmamızı sağlamıştır.

Kalite Politikamız;

Öncelikle hedefimiz yıllardan beri süregelen ve rakiplerimizden bizi farklı kılan KALİTELİ ÜRÜN ve KUSURSUZ hizmet ilkesini sürekli geliştirmek ve bunu en iyi koşullarda müşterimize sunmaktır.

Müşteri beklentilerini yerinde tespit etmek; zamanında ve sorunsuz olarak karşılamak ve bunu müşteri memnuniyetine çevirmektir.

Özellikle servis hizmetlerinde bugüne kadar olduğu gibi sektörümüzdeki öncülüğümüzü sürdürmek me müşterilerimizle ilişkilerimizi güçlendirmek, CİLEV YAPI ailesi olarak şirket politikamızdır.

Misyonumuz;

CİLEV YAPI ailesi olarak; temel değerlerimizden ödün vermeden güçlü markalarımızla, müşterilerimize en kaliteli ürün ve kusursuz hizmet anlayışı ile fark yaratmaktır.

Vizyonumuz;

CİLEV YAPI ailesi olarak; sektörümüzde ulaştığımız yenilikçi, yaratıcı ve başarılı konumumuzu sürekli geliştirerek, KALİTELİ ÜRÜN ve KUSURSUZ HİZMET anlayışı ile bölgenin en çok tercih edilen firması olmaktır.

Çözüm Ortaklarımız